Robert Kopjas – niezależny ekspert z dziedziny IT. Ukończył Wydział Elektrotechniki i Elektroniki oraz Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Członek PTI. Ma wieloletnie doświadczenie jako ekspert w dziedzinie integracji i wdrożeń systemów informatycznych w międzynarodowych korporacjach.

Współpraca z działami logistyki, controlingu, sprzedaży połączona z wiedzą z zakresu wykorzystania narzędzi Microsoft Office, pozwala mu na rozwiązywanie problemów, z którymi na co dzień spotykają się osoby z tych działów. Od 2007 roku dzieli się swoim doświadczeniem jako trener.

Główna tematyka szkoleń które prowadzi to wykorzystanie narzędzi MS Project i pakietu MS Office do usprawnienia procesów biznesowych w firmie oraz zwiększenia efektywności analizy i modelowania danych. W swoich szkoleniach stawia na przykłady „z życia wzięte”. Przeprowadził ponad 1000 dni szkoleniowych, to ponad 8000 godzin na salach szkoleniowych. Pracuje dla wiodących marek z branż m.in. handlu i dystrybucji, motoryzacji, logistyki, FMCG

_______________________________________________________

Artur Gryzik – z wykształcenia magister ekonomii, ponad 15 lat pracował w bankowości  detalicznej. Szkoleniami zajmuje się od 2001 r. Na salach szkoleniowych spędził ponad 4000 godzin, dzieląc się z uczestnikami nabytymi wcześniej doświadczeniami handlowymi i szefowskimi.

Prowadził szkolenia firm z sektora bankowego, z branż produkcyjnych, handlu detalicznego, usług. Prowadzi szkolenia dla handlowców i sprzedawców z zakresu rozmowy handlowej, obsługi klienta, trudnych sytuacji w pracy z klientem, negocjacji handlowych. Menedżerom pomaga w obszarze komunikacji z zespołem, organizacji czasu pracy, stylów zarządzania, asertywności i  zarządzania zespołem handlowym.

Doskonalił swój warsztat trenerski uczestnicząc w szkoleniach dla trenerów w STiK Marik, Moderator sp. z o. o.  Chiltern Consultancy Polska, Broker szkoleń „2c”.

Jestem zwolennikiem szkoleń interaktywnych. Celem do którego dążę na szkoleniach jest znalezienie skutecznych rozwiązań, służących pomocą uczestnikom szkoleń  w ich zawodowej praktyce.

 _______________________________________________________

Adam Minias – ekspert / trener dedykowany do prowadzenia szkoleń z dziedziny MS OFFICE. Główną tematyką prowadzonych szkoleń jest zastosowanie Excel, Word, PowerPoint w biznesie w celu usprawnieniu procesów biznesowych oraz zautomatyzowaniu pracy różnych działów. Dodatkowo specjalizuje się w projektowaniu i wdrażanie systemów wspomagających e-Commerce, biuroserwis, outsourcing IT. Prowadzi wiele projektów szkoleniowych oraz konsultacji u klientów korporacyjnych.

W trakcie swojej kariery trenera przeprowadził 2500 godzin szkoleń oraz 1200 godzin warsztatów na uczelniach wyższych.

Swoje zajęcia opiera na praktycznym wykorzystaniu pakietu MS Office w pracy bazując na zdobytym doświadczeniu.

_______________________________________________________

Krzysztof Kwaskowski – Doświadczony trener w prowadzeniu szkoleń komputerowych. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych. Realizuje szkolenia z obsługi komputera, internetu oraz pakietu MS Office (w szczególności z MS Excel, MS Word, MS PowerPoint) na wszystkich poziomach doświadczenia.  Twórca wielu autorskich programów szkoleniowych, podręczników, prezentacji multimedialnych, kursów e-learningowych, testów kompetencyjnych, egzaminów, instrukcji obsługi do programów komputerowych.

Stosuje Regułę Pareto w prowadzonych przez siebie zajęciach – 80 % zajęć warsztatowych i 20% zajęc teoretycznych.