Telemarketer / Handlowiec – Pabianice

Firma EduPartner Szkolenia i Doradztwo poszukuje osób do pracy na stanowisku „Telemarketer / Handlowiec” którzy będą odpowiedzialni za telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych, sprzedaż szkoleń oraz utrzymanie bardzo dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy.

Ogłoszenie kierowane do osób nastawionych na długofalową współpracę.

Zakres obowiązków:
• telefoniczna sprzedaż szkoleń dla klientów biznesowych
• przygotowywanie ofert handlowych i wsparcie biura sprzedaży w Pabianicach
• telefoniczne oraz mailowe utrzymanie kontaktu z klientami B2B
• budowanie bazy CRM

Wymagania:
• umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
• predyspozycje do pracy głosem
• kreatywność i motywacja do działania
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach sprzedażowych/telemarketingowych
• podstawy obsługi komputera i pakietu MS Office
• wykształcenie min. średnie
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawa + wynik)
• szkolenia umożliwiające wdrożenie się każdego nowego pracownika
• laptop i telefon służbowy
• pon-pt, godziny pracy ( 8.00 – 16.00)

Prosimy o przesłanie aplikacji (wyłącznie CV) na adres biuro@edupartner.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rodo: Klauzula informacyjna dla potencjalnych kandydatów do pracy